PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE

 

SŁONECZNY DOMEK
MAŁEGO ODKRYWCY

26.02.2021 DZIEŃ DINOZAURA

Choć dinozaury dawno już wyginęły to nie przestają fascynować ludzi.
Święto tych prehistorycznych stworzeń będziemy spędzać na kreatywnych zabawach i poznawaniu ciekawostek związanych z tematem.

12.02.2021 Ogólnopolski Dzień Dokarmiania Zwierzyny Leśnej

Zima to trudny okres dla zwierzyny leśnej, ponieważ śnieg i i mróz utrudniają im dostęp do pokarmu. Ogólnopolski Dzień Dokarmiania Zwierzyny Leśnej ma na celu zachęcenie ludzi do pomocy zwierzakom, ale i uświadomienie jak należy to robić, bowiem nieodpowiedzialne działanie może przynieść więcej szkód niż pożytku.

11.02.21 TŁUSTY CZWARTEK

Tłusty czwartek zbliża się wielkimi krokami!
Będziemy piec faworki, zjadać pączki i świętować zabawami i różnymi aktywnościami o pączkowej tematyce.
Ostrzegam, będzie bardzo słodko 🙂

DZIEŃ PIZZY

9 lutego na całym świecie uznany jest za Międzynarodowy Dzień Pizzy.
Tego dnia sale naszego przedszkola zamienią się we włoską pizzerię. Przedszkolaki bawiąc się we włoskich kucharzy przygotują prawdziwą pizzę.

29.01.2021 DZIEŃ PUZZLI

Będziemy układać puzzle, grać w gry planszowe, układać klocki, czyli to co przedszkolaki lubią najbardziej: bawić się wspólnie bez końca.

BAL KARNAWAŁOWY

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
Dlatego prosimy o przygotowanie przebrań dla dzieci  dnia 25.01.2021

19.01.2021 DZIEŃ POPCORNU

W ten dzień ,,idziemy do kina”. Będziemy oglądać seans podjadając popcorn. Dowiemy się również z czego robimy ten przysmak oraz wykonamy kreatywną pracę z popcornu.

DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA – 18.01.2021

Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka jest doskonałą okazją do przypomnienia sobie o tym niezwykłym bohaterze. Będzie mnóstwo prac i zabaw związanych z tematem oraz przekąsimy małe Conieco.

WARSZTATY

15.01.2021 odbędą się  fantastyczne warsztaty na których przedszkolaki samodzielnie wykonają figurki z gliny. Pięknie zapakowaną zabiorą do domu jako niespodziankę dla kochanych babć.