PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE

 

SŁONECZNY DOMEK
MAŁEGO ODKRYWCY

30.11.2020 ANDRZEJKI

Dyskoteka, wróżby, quizy, to tylko niektóre z atrakcji. które odbędą się tego dnia.

25.11.2020 DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Jak co roku 25 listopada wszystkie misie na całym świecie obchodzą swoje święto. My uczcimy je podczas zabaw i prac tematycznych.

17.11.2020 DZIEŃ CZARNEGO KOTA

KOTY –  według niektórych pechowe, inni twierdzą, że przynoszą szczęście. Najbardziej tajemnicze z mruczków.
17 listopada obchodzony był na całym świecie jako Dzień Czarnego Kota. To chyba nie przypadek, że świętuje właśnie czarny kot i tylko to jedno umaszczenie doczekało się odrębnego święta. Czerń, kolor magii, przesądów i tajemnicy.
Celem tego święta jest zarówno zwrócenie uwagi na konieczność opieki nad zwierzętami, jak i walka z uprzedzeniami oraz przesądami.
Będzie mnóstwo zabawy i opowiadań związanych z tematem.

10.11.2020 AKADEMIA – ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada 1918 roku był bardzo szczęśliwym dniem dla wszystkich Polaków. Właśnie tego dnia po 123 latach niewoli, Polska odzyskała niepodległość. Dlatego co roku 11 listopada obchodzimy nasze święto narodowe – Święto Niepodległości.
Z tej okazji wszystkie dzieci będą uroczyście świętowały ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień. Głównym celem akademii będzie kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju.

06.11.2020 PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

W piątek odbędzie się ważna uroczystość. Nasze Rybki i Żabki oficjalnie staną się przedszkolakami.
Uroczyste pasowanie na przedszkolaka odbędzie się o godzinie 10:00.

EKO-MODA – KONKURS

W ramach edukacji przyrodniczo-ekologicznej w przedszkolu ogłaszamy  konkurs ekologiczny, którego celem jest wykonanie strojów z odpadów, a następnie zaprezentowanie się w nich podczas przedszkolnego pokazu mody recyklingowej. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Do pomocy dzieciom zachęcamy całą rodzinę.
Rozstrzygnięcie konkursu i pokaz mody odbędzie się 13.11.2020

30.10.2020 FABRYKA SLIMÓW

W piątek dzieci będą brały udział w warsztatach na których wykonają kolorową, purkającą masę. Slime to doskonała zabawka dla wszystkich dzieci.

26.10.2020 BAL BAJKOWY

W poniedziałek (26.10.) odbędzie się bal przebierańców. Tematem przewodnim są bohaterowie bajek. Zabawę poprowadzi animator z MTV Dance.