PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE

 

SŁONECZNY DOMEK
MAŁEGO ODKRYWCY

29.01.2021 DZIEŃ PUZZLI

Będziemy układać puzzle, grać w gry planszowe, układać klocki, czyli to co przedszkolaki lubią najbardziej: bawić się wspólnie bez końca.

BAL KARNAWAŁOWY

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
Dlatego prosimy o przygotowanie przebrań dla dzieci  dnia 25.01.2021

19.01.2021 DZIEŃ POPCORNU

W ten dzień ,,idziemy do kina”. Będziemy oglądać seans podjadając popcorn. Dowiemy się również z czego robimy ten przysmak oraz wykonamy kreatywną pracę z popcornu.

DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA – 18.01.2021

Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka jest doskonałą okazją do przypomnienia sobie o tym niezwykłym bohaterze. Będzie mnóstwo prac i zabaw związanych z tematem oraz przekąsimy małe Conieco.

WARSZTATY

15.01.2021 odbędą się  fantastyczne warsztaty na których przedszkolaki samodzielnie wykonają figurki z gliny. Pięknie zapakowaną zabiorą do domu jako niespodziankę dla kochanych babć.

WARSZTATY ZIMOWE

Temat styczniowych warsztatów : Prezenty dla dziadków
Ponieważ w okresie pandemii nie możemy zaprosić dziadków do naszego przedszkola przygotujemy dla nich wyjątkowy prezent.
Warsztaty będą odbywały się na sali gimnastycznej dla każdej grupy indywidualnie 8 stycznia.

WARSZTATY GRUDNIOWE

Temat grudniowych warsztatów kulinarnych: „Świąteczne pierniczki”- poznawanie świątecznych tradycji związanych pieczeniem i ozdabianiem pierników na święta.
,, Dekoracje świąteczne” – prezenty dla Rodziców.

KONKURS – PUZZLE

Zapraszamy do wzięcia udziału w rodzinnym konkursie i wykonanie puzzli.
Liczy się pomysł, kreatywność, wkład pracy dziecka.
Na prace czekamy do 25.01.2021.
Rozstrzygnięcie konkursu i wspólne układanie odbędzie się 29.01.2021

21-23.12.2020 SPEKTAKLE ŚWIĄTECZNE

Przeniesiemy się w świat magii świątecznej poprzez wyświetlenie spektakli teatralnych przygotowanych przez OKSiR na dużym ekranie.

18.12.2020 KONCERT ŚWIĄTECZNY

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przedszkolaki  pod okiem swoich wychowawców przygotowały wyjątkowy koncert świąteczny.